odbor Klubu českých turistů

Kronika

Kronika roku 2020

Kronika roku 2019

Kronika roku 2018

Kronika roku 2017

Kronika roku 2016

Kronika roku 2015

Kronika roku 2014

Kronika roku 2013

Kronika roku 2012

Kronika roku 2011


 

Do konce roku 2012 jsme nahrávali fotografie na rajče.net. U akcí z roku 2012 a starších najdete tedy pouze odkaz na rajče.net.

Pošlete své fotografie!

Fotografie a videa jsou oživením každých webových stránek. Jsou jedinečnou dokumentací z našich akcí a slouží k propagaci naši činnosti.

Byli jste na některé naší akci a máte fotografie nebo krátká videa, která chcete zveřejnit?
Jestliže ano, pak vyberte pěkné fotografie, které dokumentují navštívená místa, účastníky, atmosféru nebo různé zajímavosti a pošlete nám je.

Počet fotografií neomezujeme, ale rozumné množství je do třiceti. Neposílejte fotografie rozmazané, evidentně špatné (podexponované, přepálené) nebo s hodně podobným námětem (zámek zepředu, zezadu, zámek s Pepou atd.).

A teď to nedůležitější, jak fotografie nebo krátká videa poslat?
Použijte aplikaci www.uschovna.cz.
Klikněte na poslat a pak vyplňte odesílací formulář. V poli od vyplňte svoji emailovou adresu, v poli soubory vyberte ze svého počítače fotografie, které chcete poslat, v poli komu napište web@kctpribor.cz a do pole zpráva napište název akce, datum jejího konání a jméno a příjmení autora fotografií. Můžete též připojit popisky k jednotlivým obrázkům, aby ostatní věděli, co na nich je.
Takto můžete zdarma a bez registrace poslat sobory do celkové velikosti až 7GB!